شرکت فنی مهندسی تمدن تصفیه ایرانیان یک شرکت خصوصی و از نوع سهامی خاص می باشد که متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف و تهران می باشند که دو دهه در صنعت آب و فاضلاب و سایر فعالیت های زیست محیطی مرتبط فعالیت می نماید. تمدن تصفیه با تکیه بر دانش فنی روز دنیا و کارخانه ساخت مجهز و همچنین تجارب کسب شده در انجام صدها پروژه زیست محیطی توانسته تا مشکلات ناشی از مخاطرات زیست محیطی را به حداقل رسانده و این چالش را به فرصتی برای رشد و شکوفایی کشور در جهت توسعه پایدار کشور بدل نماید.

مهمترين زمينه ­هاي فعاليت و خدمات قابل ارائه توسط شركت تمدن تصفیه به شرح ذيل مي­باشد:

- پکیج تصفيه فاضلاب بهداشتي- انساني بصورت EPC

- پکیج تصفيه فاضلاب صنعتي بصورت EPC

- تصفيه آب به روش اسمز معکوس RO

- سیستم مانیتورینگ آنلاین فاضلاب خروجی تصفیه خانه ها

- نصب سیستم تله متری و تجهیزات پایش آنلاین

- اجرای شبکه های جمع آوری فاضلاب

- واردات سیستم های پایش آنلاین تصفیه خانه های فاضلاب

- سپتيك تانك، چربی گیر، ایمهاف تانک و چربی گیرهای روش نوین

- مخازن آب- پلی اتیلنی و کامپوزیتی

- فیلتراسیون کربنی و شنی

لیست متخصصین شرکت :

- دکتری مهندسی محیط زیست / یک نفر

- دکتری مهندسی آب و فاضلاب / یک نفر

- فوق لیسانس مهندسی مکانیک / یک نفر

- فوق لیسانس مهندسی آب و فاضلاب / دو نفر

- فوق لیسانس مهندسی برق / دو نفر

- لیسانس مهندسی عمران / چهار نفر

- لیسانس مهندسی صنایع / یک نفر

- لیسانس شیمی / یک نفر

- فوق لیسانس حسابداری / دو نفر

چارت سازمانی

دپارتمان فنی مهندسی :

اين واحد با اتکا به كارشناسان زبده مسلط به مبانی تصفيه آب، تصفيه فاضلاب و محيط زيست و با استفاده از آخرين فن‌آوري هاي روز دنيا نسبت به طراحي و بهينه سازي سيستم‌هاي آب و فاضلاب اقدام مي‌نمايد.

دپارتمان بازاریابی و فروش:

امروزه رشد و بقاي هر سازمانی در گرو رضایت مشتری می باشد. در همين راستا شركت مهندسي تمدن تصفیه با ايجاد دپارتمان تخصصي بازاريابي و فروش سعي در جلب نظر مشتريان و برآورده نمودن هر چه بهتر نيازهاي مشتریان است.

دپارتمان تحقيق و توسعه:

واحد تحقيق و توسعه در تمدن تصفیه با هدف ارتقاء كيفيت محصولات از همان ابتدا شکل گرفت، اين واحد سعي بر آن دارد كه با استفاده از متخصصان خود و با تبادل نظر با كارشناسان و متخصصان اين صنعت چه در بخش توليد و چه در بخش هاي علمي و دانشگاهي، گام‌هايي در جهت ارتقاء فن آوري ساخت مطابق با نيازهاي مشتريان و استفاده بهينه از منابع انرژي و در نتيجه ساخت محصولاتي پايا و هماهنگ با نيازهاي جامعه و مسايل زيست محيطي بردارد.

دپارتمان خدمات پس از فروش:

هدف اين واحد جلب رضايت كارفرمايان و مشتريان، داشتن ارتباط مستمر با مشتريان به منظور آگاهي از نظرات آنها در مورد دستگا‌ه‌هاي نصب شده، پاسخگويي به سوالات آنها و در صورت لزوم اعزام كارشناسان شركت جهت بررسي و رفع ايراد دستگاه هاي نصب شده مي‌باشد. اين واحد تمامي تلاش خود را در جهت ايجاد رضايت مشتريان بكار برده و در تمامي روزهاي هفته آماده پاسخگويي به مشتريان گرامي مي‌باشد. اين واحد در دوره‌هاي زماني مشخص و در قالب فرم‌هاي نظرسنجي اقدام به جمع‌آوري نظرات، پيشنهادات و انتقادات مشتريان نموده و آنها را پس از دسته‌بندي در جلسات عمومي شركت به بحث و تبادل نظر گذاشته و با يافتن راهكارهاي مناسب، ارائه خدمات به كارفرمايان و مشتريان عزيز شركت را بهبود مي‌بخشد.

دپارتمان توليد:

اين واحد وظيفه ساخت سيستم‌ هاي طراحي شده توسط واحد فني مهندسي را بر عهده دارد. اين واحد در فضايي بزرگ، مجهز به انواع ماشين‌آلات، ابزارآلات و تجهيزات پيشرفته بوده و به منظور حصول كيفيت مورد نظر در ساخت و توليد از پرسنلي متخصص و آموزش ديده با تخصص‌هاي مكانيك سيالات، برق و اتوماسيون صنعتي، لوله‌كشي، جوشكاري و ساخت و توليد بهره مي‌گيرد. همچنين فرآيندهاي ساخت در اين واحد به گونه‌اي طراحي شده كه جوابگوي تعداد بالاي سفارشات بطور همزمان باشد بطوريكه هيچگونه تأخيري در پاسخگويي به نياز كارفرمايان و مشتريان محترم بوجود نيايد. همچنين از ديگر اهداف اين واحد ارتقاء كيفيت و كميت ساخت و توليد مي‌باشد. این دپارتمان خود از سه بخش زیر تشکیل شده است:

- کارگاه ساخت سیستم های تصفیه آب

- کارگاه ساخت سیستم های تصفیه فاضلاب

- کارگاه ساخت مخازن فایبرگلاس

- کارگاه ساخت سپتیک تانک پلی اتیلنی

- کارگاه های اجرائی در محل پروژه

برخی از مشتریان شرکت تمدن تصفیه ایرانیان

مپنا ، کیسون ، قرارگاه خاتم ، شرکت نفت ، گاز ، وزارت کشور ، مزارت علوم ، وزارت بهداشت ، شرکت ایرانخودرو

 

وزارت بهداشتوزارت بهداشتوزارت علوم و تحقیقاتقرارگاه خام الانبیاشرکت نفتشرکت مپناایرانخودرو

© 2017 Tamadon-Tasfie. All Rights Reserved | Design by Tamadon-Tasfie